תפריט

דלתות זכוכית למשרד – האם כדאי?

כלל ידוע בעיצוב, בשיווק ובכלל, הוא שרושם ראשוני קובע הכל. אם אנחנו נכנסים למבנה מסוים, האופי בו המבנה מעוצב ומתכונן, האופן בו אנחנו רואים אותו, יכול להשפיע הרבה פעמים הרבה מעבר לשאלה האם זה מבנה יפה או לא. זה יכול להשפיע עד לרמה, האם אנחנו רוצים לעבוד עם הגורם שנמצא באותו מבנה או לא.

לכן, כל דבר שאנחנו בוחרים לעשות במשרד שלנו, צריך להיות מושפע בין היתר מהשאלה, כיצד זה ייראה על ידי לקוחות או ספקים, איזה רושם זה יוצר, האם מדובר באלמנט שמוסיף יוקרה, האם מדובר באלמנט איכותי שיכול להוסיף לעיצוב ולנראות של המבנה.

מעבר לכך, עולה גם כמובן שאלה של יעילות, נוחות, ופרקטיות, האם מוצר כזה או אחר בו אנחנו בוחרים להשתמש, הוא באמת יעיל ונוח לשימוש, האם הוא פרקטי, האם הוא יכול להתאים למה שאנחנו מחפשים ועוד שורה ארוכה של שאלות.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות, כאשר עומדת לפתחנו השאלה האם לבחור דלת זכוכית למשרד. הכוונה הן לדלתות חוץ והן לדלתות פנים. האם נכון לבחור דלת זכוכית או שמא מוטב שנבחר דלת אחרת, דלת עץ למשל.
לפני שאנחנו ניגע בשאלות כמו איך זה ייראה בעיניי הלקוח והאם זה כדאי לנו מבחינה פרקטית, צריך לומר, שעומדות לרשותנו אופציות שונות לבחירה, בין אם זה דלתות זכוכית רגילה, זכוכית מחוספסת, זכוכית משולבת בחומרים שונים ועוד. כלומר מנעד האפשרויות הוא רחב מאוד.

כיצד זה ייראה בעיניי הלקוחות שלנו

סביר להניח שהבחירה שלנו יכולה להתקבל בצורה מאוד יפה ותהיה זו בחירה מרשימה, אם אנחנו נדע גם להתאים את סגנון הדלת למבנה המשרד ועיצובו, וכן אם נדע לשמור על הדלת, נקייה ושלמה כמובן.
כלומר, יש חשיבות לדלת עצמה ולמבנה שלה, אך זה לא יכול לבוא בנפרד אם אנחנו לא מתייחסים לשאלה, באיזה סגנון מדובר, כיצד זה משתלב עם עיצוב המשרד מסביב, ועם אלמנטים אחרים שיכולים להשפיע.

האם זה כדאי לנו?

כאן זו כבר שאלה אחרת, שקשורה לא רק לנראות אלא גם לאופי העבודה שלנו. אם אנחנו מנהלים משרד עם עובדים ואנחנו צריכים להשגיח שהם מבצעים את העבודה שלהם, אז מן הסתם, אין פתרון טוב יותר מדלת זכוכית. אם אנחנו עובדים במקום שבתוך המשרד שלנו מתנהלות שיחות אישיות, יהיה יותר נכון להשתמש בדלתות עץ או דלתות אחרות שלא מאפשרות לראות מה קורה בתוך החדר.

צריך לומר, בשביל ליהנות מהיתרונות של דלת זכוכית, אנחנו צריכים להקפיד על כך שהיא תהיה נקייה כל הזמן, וכמובן שתהיה חלקה לגמרי, כך אנחנו נשמור על המראה שלה ולא נפגע בעיצוב ובאיכות של הדלת וכל מי שייכנס למשרד יוכל להתרשם מהעיצוב והייחודיות המרשימה שלה.